25 نمونه پیغام تبریک رسمی عید فطر

به گزارش وبلاگ بهبهانی، عید فطر به عنوان یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان در سراسر دنیا شناخته می گردد. برای آن که این عید خجسته را به دوستان و آشنایان خود تبریک بگویید، پیغام تبریک رسمی عید فطر بسیار کارآمد خواهد بود.

25 نمونه پیغام تبریک رسمی عید فطر

از پیغام های تبریک که در قالب چند جمله محبت آمیز و پرمعنا هستند، می توانید در شکل ارسال پیغامک استفاده نموده و یا آن ها را در اپلیکیشن های پیغام رسان و شبکه های اجتماعی ارسال نمایید. در اینجا به تعدادی از نمونه های پیغام تبریک رسمی عید فطر اشاره می کنیم.

پیغام تبریک رسمی عید فطر

1.

عید فطر، عید عظیم مسلمانان را به شما و خانواده محترم تبریک عرض می کنم.

2.

پس از یک ماه سر بر آستان برکات الهی نهادن، این عید عظیم می تواند شکوفایی بندگی دوباره و سربلند بیرون آمدن از آزمون های الهی باشد.

3.

این عطر دل انگیز رحمت بی سرانجام الهی ست که در این روز عید بر بشریت ارزانی داشته می شود… عید فطر مبارک.

4.

به پنجره های گشوده ملکوت رمضان بنگر، عید فطر حریر خود را بر پیکر انسان پهن نموده و نوید شادباش عبودیت می دهد.

5.

یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار در روزه داری را پشت سر گذاشته و اینک در روز عید فطر، هنگام استجابت دعاست… این وعده خداوند است… التماس دعا…

6.

عید فطر را باید پاداشی بر صبر و استقامت دانسته و در میهمانی بی سرانجام خداوندی، شادمانه شرکت کنیم.

7.

ماه میهمانی خداوند نیز به سرانجام رسیده و در عید فطر خداوند تک تک میهمانان را با هدایایی از استجابت دعا، بدرقه می کند… عید فطر مبارک!

8.

این عید مبارک و میمون را به شما دوست عزیز و گرامی تبریک و تهنیت عرض می کنم. امیدوار هستم که به قدر کفایت از ماه پربرکت رمضان توشه برگرفته باشید.

حتما بخوانید: 25 نمونه متن کوتاه در ستایش شب قدر

9.

خوشا آنان که دائم در نمازند… در این عید مبارک و پاکیزه، سربلندی انسان در مقابل مکرهای شیطان را جشن گرفته و دست در دامان پرمهر الهی می اندازیم.

10.

هر آن قدر که خداحافظی با ماه پربرکت رمضان سخت و اندوهبار است؛ این عید خجسته به آن نور و شادی بخشیده و از فراغ عطر دوست می کاهد… عید فطر مبارک!

11.

خداوندا ما را از آنان قرار ده که از این عید فطر تا عید فطری دیگر، یاد تو را از سر بیرون نبرده و از صراط مستقیم خارج نشوند… باشد که در این سال پیش رو، از روزه روح و اعمال خود بیرون نرویم.

12.

عید فطر، جشن بندگی انسان در مقابل پروردگار است… این عید را با تمام بندگی و خلوص گرامی داشته و برای تمام بشریت خواهان خیر و صلح هستیم.

13.

دل ها از شمیم باران و عطر کوی دوست پر از یاس های بهاری شده است… چه شهدی شیرین تر از این نوید که رمضان را به سر نموده و به عید خداوند درآمده ایم.

14.

ماه میهمانی خداوند تمام شده و عید عبودیت، عید فطر از راه رسیده است… اما ما همچنان در دایره آزمون و سنجش بندگی و اطاعت حق قرار خواهیم داشت… باشد که در این آزمون بی سرانجام سربلند نمایان شویم… التماس دعا!

15.

خوشا بر کسی که در این ماه هر آینه بر سفره خداوند نشسته و این روز عید را از سفره میهمانی او توشه برمی دارد… در نماز عید فطر، نام مرا نیز در دعاهای خیر خود بر زبان بیاورید… فطر و بازگشت به فطرت انسانی مبارک باشد.

16.

سال جاری فرصتی داشتیم که در میهمانی عظیم خداوند شرکت داشته باشیم… همین کفایت که به تماشای رحمت الهی در عید فطر بنشسته و انوار برکت پروردگاری را بر پیکره خود احساس کنیم… عید مبارک.

17.

هزاران افسوس بر رختی که بسته شده و ماهی که از میان ما می رود… خوشبخت آنانی که در این ماه مبارک توشه برداشته و در عید فطر آن، با سربلندی به نماز می ایستند… التماس دعا.

18.

خداوندا خروج از ماه مبارک رمضان را برابر با خروج از هر آن چه ناپاکی ست قرار ده و ما را در شمار آنان جای بده که هر آینه به اعمالشان می نگری… عید فطر مبارک.

19.

حلول ماه عید و روز برکت و شادی مسلمانان دنیا را به شما و خانواده محترم تبریک و تهنیت عرض می کنم… در این روز مبارک مرا از دعای خیر خود، محروم ننمایید.

20.

رحمت و نور خداوندی بر آنانی ارزانی باشد که در این ماه به گناهان خود اندیشیده و برای برطرف اثر آن ها، گام برداشته اند. چنین انسان هایی عید فطر واقعی را جشن خواهند گرفت… خدایا ما را از رهاشدگان قرار مده… عید فطر مبارک.

21.

سرانجام یافتن ماه بندگی و اتصال به سرچشمه نعمت خداوندی را در این روز سعید فطر، تبریک عرض می کنم و امیدوارم چون هر سال، سال جاری نیز از نردبان تکامل؛ چند پله بالاتر رفته باشید.

22.

عید فطر، روز وحدت میان مسلمانان و از میان برداشتن تمامی حائل های نفاق و دشمنی ست… در این عید فرخنده هر آن چه کینه و احساس تلخ در خود داریم، کنار گذاشته و مانند روز تولد به نماز خداوند بایستیم.

23.

ای فطر، ای روز آسمانی! ای فطر، ای فرخنده جشن مهربانی! مبارک باشد نام تو و درود بر آنانی که در این روز شادی الهی را تجربه می نمایند.

24.

تبریک مرا در این روز خجسته و عید سعید فطر پذیرفته و مرا از دعای خیر و حلالیت خود، محروم نسازید.

25.

بال های بندگی را بگشاییم که خداوند در این روز سعید شادباش های بی کران خود را بر زمین خواهد افکند… چشم ها را به سمت آسمان بالا بیاوریم تا از ملکوت نور حق بر ظلمات بینایی ما بتابد… عید فطر مبارک.

دیگر جملات ارزشمند به عنوان پیغام تبریک رسمی عید فطر که تراوش قلم خود شماست، را با ما در بخش نظریات در میان بگذارید.

منبع: مجله انگیزه

به "25 نمونه پیغام تبریک رسمی عید فطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 نمونه پیغام تبریک رسمی عید فطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید