همایشها و نمایشگاه ها

انتخاب شعار تابستانه کتاب با توجه به نقش مدافعان سلامت

مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: به پاس تقدیر از تلاش های مدافعان سلامت، کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم به عنوان شعار تابستانه کتاب 99 انتخاب شد.

3 مهر 1399

گفت وگوی تلفنی پوتین و زلنسکی درباره آتش بس در منطقه دونباس اوکراین

روسای جمهوری روسیه و اوکراین در جریان مذاکراتی تلفنی، ضمن آنالیز ابعاد مختلف بحران داخلی در اوکراین، از اجرای اقدامات مضاعف برای رعایت کامل آتش بس در منطقه دونباس، حمایت کردند.

30 شهریور 1399

آیا پردازش کوانتومی می تواند مثل پردازش کلاسیک راهش را به دنیای واقعی باز کند؟

موسسه آماری IDC پیش بینی می کند که تا سال 2023 میلادی، بالغ بر 25 درصد از کمپانی های حاضر در لیست 500 شرکت برتر از نگاه فورچن، با استفاده از پردازش کوانتومی نوعی مزیت رقابتی خواهند یافت.

7 شهریور 1399

جزئیات سفر وزیر خارجه کویت به عراق و دیدار با مصطفی الکاظمی

وزیر خارجه کویت در دیدار با نخست وزیر عراق در بغداد، ضمن تحویل نامه امیر کشور خود به او، درباره پرونده های مشترک و مهم میان دو کشور رایزنی کرد.

25 مرداد 1399

افشای اسامی تیم عراقی در مذاکرات استراتژیک با واشنگتن

کارشناس امنیتی عراق امروز (پنج شنبه) جزئیات تیم مذاکره کننده که نماینده این کشور در مذاکرات استراتژیک قریب الوقوع بین بغداد و واشنگتن خواهد بود را فاش کرد.

21 مرداد 1399

تدوین بسته های حمایتی برای فارغ التحصیلان مراکز فنی و حرفه ای

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، به منظور عمق بخشی به همکاری ها و هم افزایی میان مراکز فنی و حرفه ای در سراسر کشور و اجزای مختلف زیست بوم نوآوری مانند شتابدهنده ها، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری تفاهم نامه ای میان سازمان فنی و حرفه...

18 مرداد 1399

رهبر اکثریت سنا با قطعنامه محکومیت ترامپ مخالفت کرد

رهبر اکثریت جمهوری خواهان سنا با ارائه قطعنامه محکومیت اقدام ترامپ در سرکوب معترضان در برابر کاخ سفید مخالفت کرد.

14 مرداد 1399

پس از خروج نظامیان خارجی آیا خلاء امنیتی در افغانستان ایجاد می شود؟

وزارت دفاع افغانستان در واکنش به گزارش ها مبنی بر احتمال ترک همه نیروهای آمریکایی از افغانستان گفت که خروج این نیروها خلأ امنیتی بوجود نخواهد آورد.

7 مرداد 1399

معترضان ضد قرنطینه آمریکا به خیابان ها ریختند

معترضان در کالیفرنیای آمریکا و دیگر مناطق و ایالت های این کشور که از تداوم تدابیر الزامی مربوط به در خانه نگه داشتن مردم از بابت مقابله با کروناویروس و بیکار شدن میلیونها نفر در اثر این تدابیر ناراضی هستند، روز جمعه اقدام به برپایی اعتراضات و نقض تدابیر...

11 تیر 1399

هتل های لوکس و ارزان قیمت سوچی

جام جهانی فوتبال تب داغ این روزهای تورهای مسافرتی می باشد. یکی از شهرهای خوب کشور روسیه که در آن مسابقه اسپانیا و پرتغال دو همگروهی قوی تیم کشور عزیزمان ایران در آن برگزار می گردد می تواند مقصدی جذاب برای گردشگران باشد. اما اولین چیز برای آرامش سفر در...

2 تیر 1399

بازدید دکتر روحانی از غرفه جهاددانشگاهی در نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای زنان کشور

دکتر روحانی در بازدید از نمایشگاه توانمندی های زنان سراسر کشور و غرفه سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی در جریان دستاوردهای طرح ملی توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار قرار گرفت.

11 فروردین 1399

انتخابات یکی از مهم ترین مولفه های توسعه سیاسی است

خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان با بیان اینکه انتخابات یکی از مهم ترین مولفه های توسعه سیاسی و ضامن استمرار و استقرار حکومت مردم سالار است، گفت: انتخابات همیشه در توسعه سیاسی جوامع مردم سالار نقش بی بدیل دارد.

11 فروردین 1399